Соціальні ваучери - Tichete sociale - JRS Romania

Actualizată în: 30 mai

Оголошення (30.05.2022)


За підтримки Xavier Network, JRS Румунія оголошує про програму підтримки громадян України протягом 3 місяців в Бухаресті. JRS Румунія надає можливість отримати соціальні ваучери для основних потреб, таких як продукти харчування, гігієни та ін.

Допомога буде надана лише на підставі підтвердженого запрошення на сайті JRS Румунія.

Для цього Вам просто необхідно буде вибрати час та надіслати запит на сайті JRS Румунія, щоб отримати соціальні ваучери. Для того, щоб ми могли його підготувати на обрану дату та час, яку ви виберете, запит на сайті має бути підтверджено JRS Румунія. Вам надійде таке підтвердження на електрону скриньку - "Успішне бронювання". Після цього у обраний день та час Ви можете предьявити його беспосередьньо в офісі JRS Румунія. Увага! Немає необхідності дзвонити в офіс JRS Румунія перед тим як прийти на обраний час. Лист-підтвердження ви отримаєте протягом 48 годин після реєстрації дати та часу.

Якщо Ваш запит не підтверджено з деяких причин (або Ви записалися кілька разів за місяць, або Ви не надали усі дані тощо), Ви також отримаєте від нас електронний лист - "Бронювання скасовано".

Зареєструватися, або отримати соціальні ваучери можливо лише з 1 червня до 30 червня. Будь ласка, майте на увазі, що для цього періоду доступні лише 1400 соціальних ваучерів для 1400 людей. Ми не можемо надати більше соціальних ваучерів, окрім тих, що у наявності.

Люди, які не змогли зареєструватися з 1 червня до 30 червня з причини відсутності часу для реєстрації, або вже були зарезервовані, не зможуть отримувати соціальні ваучери за цей період. Їм доведеться спостерігати за сторінкою Facebook та веб-сайтом "JRS Румунія".

Будь ласка, уважно читайте інструкції. Ми не можемо завжди відповідати в режимі реального часу на запитання. Вибачте за ці незручності.


Правила соціальних ваучерів 1.Соціальні ваучери надаються протягом 2 місяців.

2.Щомісяця надається 1400 конвертів з соціальними ваучерами.

3.Дорослий або неповнолітній може отримати лише 1 конверт з соціальними ваучерами на місяць.

4.Для того, щоб отримати конверт з соціальними ваучерами, Ви повинні зареєструватися та отримувати ліст-підтверження. Люди, які не зареєструвалися або не змогли зареєструватися, не можуть отримати конверти з соціальними ваучерами. 5. 1 конверт з соціальними ваучерами містить 10 соціальних ваучерів, кожна карточка на 20 лей. Загальна вартість конверту з соціальними ваучерами - 200 lei.

6.Людина не може зареєструвати свою сім'ю або себе більш ніж на 1 місяць. Нами будуть перевірені всі реєстрації та запити на допомогу.

7.Соціальні ваучери можуть бути надані лише на ідентифікаційних документів для громадян України: український паспорт, міжнародний паспорт, посвідчення особи, документ про тимчасовий захист, свідоцтво про народження, документ про надання притулку.

8.Наявність неповнолітніх необвьязкова, необхідно предьявити лише їхні ідентифікаційні документи.

9.Вам необхідно власноруч зробити бронювання для Вас та своєї сім’ї. JRS Румунія не створюйте записи для вас.

Увага! Для однієї родини створюється один запит на отримання соціальних ваучерів. Представник сім'ї повинен зробити запит на веб-сайті для всієї родини. Представник сімЇ повинен вказати скільки членів сім'ї потрібно для соціальних ваучерів. Наприклад, якщо сім'я складається з матері, 2 дітей та дідусь, загальна кількість членів, що складають сім'ю, для яких потрібні ваучери, це - 4.

11.Зверніть увагу ви не можете робити запит на отримання соціальних ваучерів за межами цього періоду. Лише за період 1 червня до 30 червня. Адреса:

Асоціація JRS Romania

вулиця Opris Ilie, nr. 54, Бухарест (станція метро Constantin Brancoveanu)

телефон +4 0744.405.657

Робочий графік: 10:00 - 13:00

Адреса на Google карті : https://goo.gl/maps/c3v2zsm2fk7x5jzp7


13.686 afișări0 comentarii

Postări recente

Afișează-le pe toate